Spikerlik Kursu

Spikerlik kursu ile Medya Koçu farklı şeylerdir !

 aaaHakan Öztürk Medya Eğitim Merkezi (Kurs) — Medya Koçu Hakan Öztürk (Bireysel)

 

Spikerlik – Sunuculuk Kursu ile Medya Koçluğu birbirine benzer şeyler gibi gözükse de aslında birbirlerinden çok farklı hizmet alanları vardır.

Örneğin spikerlik , sunuculuk kursları milli eğitim bakanlığından resmi sertifika verir. Medya koçu ise tamamen kendi ilişkilerini kullanır ve özel referans mektubu verir.

Spikerlik , sunuculuk kurslarında eğitmen sayısı programa göre farklı farklı en az 5-6  kişiden oluşur. Medya Koçluğunda ise  esas öğretmen Medya Koçu‘dur ve yanında  asistan öğretmenlerden oluşmuş 1-2 kişi vardır.

Spikerlik ve Sunuculuk kurslarında öğrenci sayısı 15 kişi civarındadır ve müfredata bağlı genel eğitim uygulanır. Medya koçluğu sisteminde ise medya koçunun yaptığı inceleme sonucunda belirlenen dersler verilir ve kişiye özeldir.

Kurslar sonunda resmi müfredat dahilinde sınav yapılır.  Medya koçluğunda ise müfredat özel olduğu için sınav yoktur.

Eğer iyi bir kursa gitmek grupla beraber eğitim almak isterseniz tereddüt etmeden Hakan Öztürk ün kurduğu ancak şu sıralarda devrettiği Göztepe’deki Medya Eğitim Merkezi’ne gidebilir kaliteli bir eğitim  alabilirsiniz.

Ancak eğitimler öncesinde ücretsiz danışmanlık  almak  veya bireysel çalışma yapmak isterseniz Medya Koçu Hakan Öztürk ile bizzat görüşebilir ve onun göstereceği yol haritasından giderek amacınıza çok hızlı ulaşabilirsiniz. Kendisine danışmak için cep telefonu 0505 716 23 88 veya kurum telefonu 0216 700 24 19 (Kadıköy – Hilton Oteli Yanı)

No comments

Bir Cevap Yazın