Spikerlik Kursu

Yakında Başlayacak “Spikerlik ve Sunuculuk Kursları”na Kayıtlar Başladı!

Spikerlik Kursu uygulamaları arasında en çok göze çarpan Canlı İnternet Televizyonu, spiker adaylarının bu merkezi seçmelerindeki en önemli etken olmakta.

Spikerlik Kursu uygulamaları arasında en çok göze çarpan Canlı İnternet Televizyonu, spiker adaylarının bu merkezi seçmelerindeki en önemli etken olmakta.

Spikerlik ve sunuculuk kurslarının çoğu, yeni dönem gruplarını, yakın bir zaman içinde  başlatacak.

Bu kurslar içinde Türkiye’de en ön sırada yer alan Hakan Öztürk ‘ün kurucusu olduğu bir kaç kurs’da en ön sıralarda yerini almaya devam ediyor.

Yeni grupların kayıtlarını alınmaya başlayan bu merkezlerde kursiyerler, eğitimleri boyunca spiker- sunucu olabilmek için yayın kuruluşlarının istediği  ilgili eğitimleri yerinde alıyorlar. Gerçek televizyonculuk tecrübesini görerek, yaşayarak kazanıyorlar.

Peki kimdir Hakan Öztürk?

Hakan Öztürk 25 senedir yayın kuruluşlarına spiker sunucu yetiştirmiş onların işe yerleşmesinde bizzat rol oynamış, Yıllar evvel ortağı ile birlikte kurup 20 yıl koordinatörlüğünü yaptıktan sonra devrettiği “Kusdili Eğitim Merkezi” nin ve Göztepe’de halen kendi ismini taşıyan ve aylar önce farklı bir şeyler yapmak için burayı da devrettiği ; Hakan Öztürk Medya Eğitim Merkezi’nin kurucusudur.

Şimdilerde ise kişilere özel ve nokta atışı çalışmalar yaparak onları hedeflerine en kısa sürede ulaştırmak için Kadıköy’de Medya ve iletişim Koçluğu Stüdyosu‘nu kurup Türkiye’nin ilk ve tek “Medya Koçu” olarak bireysel çalışma ve yönlendirmeler yapmaktadır.

www.medyakocu.com

Kerhangi bir kursa gitmeye karar verseniz bile önce Hakan Öztürk ile Yapacağınız ücretsiz bir görüşme size zaman ve ücret konusunda bir ışık tutabilir.

Hakan ÖZTÜRK
Medya Koçu
0216 700 24 19 – 0505 716 23 88

No comments

Bir Cevap Yazın