Spikerlik Kursu

Tek başına ve tüm gücü ile Spiker yetiştiriyor!

Spikerlik Kursu Hakan Öztürk Medya Koçu

Spikerlik Kursu Hakan Öztürk Medya Koçu

 

İster spiker olsun ister hoca, ne olursa olsun spikerlik kurslarında veya özel olarak verilen eğitimlerde Hakan Öztürk’ün yeri bir başka!

Medya Koçu Hakan Öztürk spiker veya sunucu olmak isteyenlere nokta atışı tabir ettiğimiz bir düzeye verdiği eğitimlerle kişileri amaçlarına en kısa yoldan ulaştıran bir yol arkadaşı.

Tüm televizyonların yöneticileri ile bağlantı halinde olan Hakan Öztürk, bu işe gönül vermiş olan kişilerin de umut kapısı.

25 seneden beri medyaya eleman yetiştiriyor. Bir çok ünlü ismin de hocası.

Kuşdili Eğitim Merkezi ve Hakan Öztürk Medya Eğitim Merkezi gibi ünlü kuruluşları kurup yıllarca yönetip onları ünlendiren sonrasında öğrencileri için daha iyi başka bir çalışma yapabilmek için devreden Öztürk, Kadıköy’de Medya Koçluğu Stüdyosunu kurarak Türkiye de bir ilke daha imza attı

Özellikle televizyon kurum ve yöneticilerinin hangi nitelikte spiker sunucu istediğini bilerek öğrencileri ile birebir ilgilenip ona göre yetiştiren  Öztürk‘ün öğrencileri, aldıkları pratik ağırlıklı eğitimlerle mesleğe, rakiplerinden bir adım önde başlıyorlar.

Diksiyon, doğaçlama, nefes kontrolü, etkili konuşma gibi çalışmaların yanı sıra öğrenciler gerçek platformlarda, gerçek stüdyolarda internet üzerinden canlı olarak haber ve program sunabiliyorlar. Spiker ve sunucuların ayrılmaz parçası promter gibi birçok teknik cihazın da çalışmalarını yaptıran Öztürk, kişilere bireysel danışmanlık ve koçluk hizmeti de veriyor.

Hakan Öztürk ile birebir görüşmek isteyenler 0505 716 23 88 den rahatça ulaşabilirler.

Medya Koçluğu Stüdyosuna ise 0216 700 24 19 dan ulaşabilirsiniz

 

No comments

Bir Cevap Yazın