Spikerlik Kursu

Spiker Maaşları

medya koçu hakan öztürk spikerlik kursu

medya koçu hakan öztürk spikerlik kursu

Günümüzde en gözde meslekler arasında yer alan spikerlik mesleğinin en merak edilen sorusu hiç kuşkusuz, spikerlerin maaşları…

Biz de sizler için bu soruya ışık tutmak istedik.Ülkemizde TRT başta olmak üzere ulusal ve yerel bir çok kanal bulunmaktadır. Spiker ve sunucu maaşları; kişinin deneyimi, çalışma saati ve başarısına göre farklılık göstermektedir. Spiker maaşlarını belirleyen diğer bir kriterde kadrolu ve sözleşmeli çalışma koşullarıdır.

Aslında Spikerlik mesleğinde başarılı olur, daima kendinizi geliştirir ve kalıcı olabilmeyi başarırsanız; bir nevi maaşınızı da yükseltip, rakamı siz belirleyebilirsiniz.

Başarılı olmak her meslekte olduğu gibi doğru bir eğitim ile başlar. Medya sektörüne yaklaşık çeyrek asırdır başarılı spiker ve sunucu yetiştiren spiker fabrikatörü Hakan Öztürk, öğrencileri ile bireysel çalıştığı Medya Koçluğu Stüdyosu’nda her öğrencisi ile birebir çalışarak onları sektöre hazırlıyor.

 

Spikerlik kursu, spiker maaşları, spikerlik eğitimi gibi daha bir çok konuda bilgi almak ve Hakan Öztürk ile birebir görüşmek için 0505 716 23 88 numaralı telefonunu arayabilirsiniz.

www.medyakocu.com

 

No comments

Bir Cevap Yazın