Spikerlik Kursu

Spikerim İş Arıyorum

Spiker Aranıyor

Spikerlik eğitimi kolay, peki sonra? İş arama süreci, iş bulma ve mülakat süreci, çalışmak istenilen kuruma verilen cv, aynı kuruma sunulacak demo kaydı, işe kabul süreci, işe alınma süreci, işe başlangıç ve deneme sürecinin değerlendirilmesi… Bu işler nasıl olacak?

İyi bir spikerlik eğitimini tamamladıktan sonra herhangi bir üniversiteden mezun yüzlerce meslektaşınız gibi düşünebilirsiniz kendinizi. Aynı mesleğe sayısız başvuru yapan adaylar olduğunu unutmayın. Neden sizi tercih etsinler? Sadece fiziğiniz, ses tonunuz, diksiyonunuz bu iş için yeterli olacak mıdır sizce?

Cevabınızı vermek için acele etmeyin. Her meslekte olduğu gibi spikerlik mesleğinde de işe başlangıç esnasında ve öncesinde dikkat etmeniz gereken o kadar çok unsur vardır ki.

İşte bu sorunun cevabını vermeden önce Medya Koçu Hakan Öztürk sizlere bu konuda oldukça faydalı olacak ipuçlarını Kadıköy’deki danışmanlık ofisi ve stüdyosunda uygulamalı olarak sizinle paylaşıyor. Detaylı bilgi için: www.medyakocu.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

No comments

Bir Cevap Yazın