Spikerlik Kursu

Spikerlik Eğitimi Nasıl Olmalı?

Spikerlik Kursu

Spikerlik ve sunuculuk mesleği için siz de gönül verenlerdenseniz ve daha yolun başındaysanız kafanız oldukça karışmış demektir. Spiker olabilmek için iyi bir eğitim almanın yanı sıra meslekte sıkça karşılaşılan hataları önceden biliyor olmanız sizin için oldukça büyük bir önem arz eder. Hatalar karşısında çözüm üretebilmek için spikerlik mesleğinde sürekli tekrarın yanında nerelerde yanlışlar yaptığınızın farkına varmanızı sağlayacak bir yol arkadaşına ihtiyaç duyarsınız. Spikerlik konusunda uzman bir destekçi size nerede hata yaptığınızı, nelere dikkat etmenizi tecrübeleri doğrultusunda sizinle paylaşmalı sizi mesleğe hazırlamalıdır.

Kurslarda en çok karşılaşılan sıkıntılardan biri de budur. Spikerlik eğitimi alırken eğitim müfredatına göre bilinmesi gereken teknik bilgileri edinirsiniz. Pratik yapmak ve işin inceliklerini öğrenmek oldukça zorlu ve zaman alan bir süreçtir. Bu süreçte sizlere yardımcı olabilecek detaylar hakkında Türkiye’nin ilk ve tek Medya Koçu yol arkadaşı olmak için Kadıköy’deki ofisinde hizmet vermektedir.

Medya Koçu Hakan Öztürk bugüne kadar yüzlerce spiker yetiştirmiş ve halen spiker olmak isteyenlere danışmanlık hizmeti sağlayan bir spiker fabrikatörüdür.

Spikerlik, sunuculuk ve etkili iletişim konularında bir uzmana ihtiyaç duyuyorsanız Hakan Öztürk’ün web sitesini inceleyebilir veya 0216 700 24 19 ve 0505 716 23 88 numaralı telefon numaralarından kendisiyle doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

No comments

Bir Cevap Yazın