Spikerlik Kursu

Spikerlik Kurslarında Fırsat

Spikerlik Kursu Hakan Öztürk Medya Koçu

Spikerlik Kursu Hakan Öztürk Medya Koçu

Spiker olmak isteyenler elinizi çabuk tutun. Yeni sezonda ekranların başarılı yüzleri arasında yerinizi almak ve iyi bir haberci olmak istiyorsanız, işte imkan.

Spikerlik-sunuculuk kurslarının bir numaralı ismi Hakan Öztürk, Medya Koçluğu Stüdyosunda deneyimlerini,  öğrencilerine bire bir çalışmalarla aktarmakta.

Eğer siz de Spikerlik mesleğinin püf noktalarını öğrenmek, gerçek stüdyolarda eğitim alarak pratik yapmak istiyorsanız; doğru isim, Medya Koçu Hakan Öztürk.

Yaklaşık 25 yıla yakın bir süredir  medyaya spiker sunucu yetiştiren ve uyguladığı farklı eğitim metotları ile kalıplaşmış teorik eğitim veren spikerlik kursu  anlayışını, geride bırakan eğitim merkezi için spikerlik okulu demek doğru bir tanım olacaktır.

Medya Koçluğu Stüdyosu’nda bulunan çok kameralı canlı TV stüdyosu, canlı radyo stüdyosu, 3G canlı bağlantı sistemleri ve  interkom çalışmaları, adayları sektöre hazırlayan en önemli bire bir eğitim uygulamaları…

Medya Koçluğu hakkında detaylı bilgi ve ücretsiz danışmanlık için 0216 700 24 19 veya 0505 716 23 88 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

www.medyakocu.com

No comments

Bir Cevap Yazın