Spikerlik Kursu

Spikerlik Kursu Sonunda Sertifika Veriliyor mu ?

 

Spikerlik Kursu Hakan Öztürk Medya Koçu

Spikerlik Kursu Hakan Öztürk Medya Koçu


Spikerlik Kursları sonunda sınav yapılır ve sertifika verilir. Ancak sadece sınava girmek ve sertifika sahibi olmak bu işi yapabileceğiniz anlamına gelmez. Örnek verecek olursak, binlerce araba kullanmayı bilmeyen, ehliyetli kişi mevcut…

Yayın kuruluşları sertifikadan önce kişinin yeterliliğine bakmaktadır. Şu anda haber okuyan veya tv lerde çalışan kişilerin % 70 ‘ı sertifikası olmayan kişilerdir.

Medya sektörüne yüzlerce başarılı spiker sunucu kazandıran, sektörde uyguladığı farklı ve kapsamlı eğitimler ile ismini ilk sırada duyduğumuz “Hakan Öztürk ” Yayın kuruluşlarının kabul ettiği bir çalışma ile “Medya Koçluğu”na başladı.

Pratik çalışmaların, mesleki tecrübe kazanmada ne kadar önemli olduğunu vurgulayan Hakan Öztürk,  özellikle öğrencilerin canlı stüdyo ortamlarını yaşayabilmeleri, deneyim kazanabilmeleri için bir internet televizyonu ve radyosu kurmuş.

Bu mesleğe gönül vermiş kişilerin umut kapısı olan Hakan Öztürk , Bireysel eğitimlere ağırlık verdiği için az sayıda öğrenci alıyor ve onları amacına ulaştırıncaya kadar desteğini esirgemiyor.  Kayıt yaptırmak ve detaylı bilgi için, 0216 700 24 19  numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Adres :Kadıköy Albay Faik Sözdener Caddesi No 27 Kat 3 Caferağa. Hilton Oteli Yanı

No comments

Bir Cevap Yazın