Spikerlik Kursu

Spikerlik Kursu Ve Diksiyon Eğitimi

Medya Ve İletişim Koçu Hakan Öztürk Spikerlik Kursu Çalışmaları Sırasında

Medya Ve İletişim Koçu Hakan Öztürk Spikerlik Kursu Çalışmaları Sırasında

Spikerlik, sunuculuk, diksiyon eğitimi veren pek çok kuruluş; günümüzde spikerlik mesleğine olan ilgi ile doğru orantılı olarak giderek çoğalmaktadır. Ancak önemli olan sadece bir kursa yazılıp, sertifika almak değildir. Önemli olan bu kurumlarda mesleğin püf noktalarını pratik eğitimle tamamlayabilmektir. Zira artık televizyon yöneticileri, sadece düzgün fizik ya da doğru bir konuşmaya sahip görselliğe dayalı kişilerden ziyade, işin tekniğini bilen gerekli yetkinliklere sahip spikerler aramaktadır.

Yaklaşık çeyrek asırdır medyaya başarılı spiker ve sunucu yetiştiren “Hakan Öztürk Medya Koçluğu Stüdyosu” spikerlik sunuculuk eğitimi için içinde teknik anlamda en gelişmiş merkez olarak göze çarpmaktadır.

Merkezde bulunan “ÇOK KAMERALI BÜYÜK TV STÜDYOSU”, adayların; canlı yayın yapabilmeleri için hazırlanmış “CANLI RADYO STÜDYOSU”, yine öğrencilerin; canlı haber bülteni sunabilmeleri için hazırlanmış ” CANLI TV YAYIN STÜDYOSU”,sahadan stüdyoya canlı bağlanabildikleri “3-G CANLI BAĞLANTI SİSTEMİ” ile spiker adayları bire bir gerçek platformlarda mesleki alt yapıya, tecrübe ve bilgiye hazırlanmaktadır.

Özellikle bu çalışmalar yayın kuruluşlarının sizi tercih etmeleri için olmazsa olmazlardan olup, Medya Koçluğu Stüdyosunda size özel olarak verilmektedir.

Siz de doğru ve donanımlı bir eğitim almak ve başarılı bir spiker olmak istiyorsanız Hakan Öztürk Medya Koçluğu Stüdyosunu mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Spikerlik eğitimi hakkında detaylı bilgi için 0 505 716 23 88 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

www.medyakocu.com

No comments

Bir Cevap Yazın