Spikerlik Kursu

Spikerlik Sunuculuk Kursları 2013 – 2014

Spikerlik Sunuculuk 2013 – 2014

Medya ve İletişim Koçu Hakan Öztürk Spiker Sunucu Adayları ile Eğitim Stüdyosunda

Medya ve İletişim Koçu Hakan Öztürk Spiker Sunucu Adayları ile Eğitim Stüdyosunda

Türkiye’de sayıları az olan bu Spikerlik Kursları içinde şu anda en bilineni ve başarılısı İstanbul Kadıköy’de eğitim veren Hakan Öztürk Medya ve İletişim Koçluğu Stüdyosu’dur. Bu merkez gerek teknik imkanları gerek verdiği eğitimler açısından ilk sırada yer almaktadır.

Spikerlik ve sunuculuk yapmak isteyenlere nokta atışı eğitimler vererek adaylara yol arkadaşlığı yapan Medya Koçu Hakan Öztürk, Türkiye’de ilk ve tek olan medya koçluğu sistemi ile yine adaylar tarafından aranılan ilk isim olarak göze çarpmaktadır.

Medyanın her alanında kendi bürosunda ücretsiz danışmanlık yapan Öztürk, kariyer planı yapan ve bu sektörde ilerlemek isteyen herkese yön göstermektedir.

Mesleğin püf noktalarını 25 yıllık tecrübesi ve deneyimi ile adaylara aktaran Hakan Öztürk, kişileri canlı yayın stüdyolarında bire bir uygulamalı olarak verdiği derslerle mesleğe hazırlanmaktadır.

Canlı muhabir bağlantılı ve son dakika haberli bülten demoları, program sunumları, ekran duruşu ve haber yazma teknikleri yapılan çalışmalardan sadece bazıları…

Medya Koçluğu hakkında detaylı bilgi ve sorularınız için ücretsiz danışmanlık yapan Medya Koçu Hakan Öztürk’ü bizzat arayabilir ve randevu alabilirsiniz.

İstanbul’daki spikerlik kursları, Ankara’daki spikerlik kursları ve İzmir’deki spikerlik kursları Türkiyede bulunan en önemli kurslar.

TEL: 0505 716 23 88 – 0216 700 24 19

www.medyakocu.com

 

No comments

Bir Cevap Yazın